مقالات

برج خنک کننده فایبرگلاس

برج خنک کننده فایبرگلاس

با کمال افتخار اعلام می داریم که شرکت تهویه ارس با کادری فنی و مجرب و تجربه چندین ساله در ساخت انواع برج های خنک کننده امروز توانایی ساخت انواع برج خنک کننده فایبرگلاس و گالوانیزه را به دست آورده است. شما هر گونه مشاوره ای که در این زمینه بخواهید می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته و در مورد موارد فوق اطلاعات لازم را کسب نمایید.

همچنین تهویه ارس در رابطه با تهیه و تامین انواع لوازم جانبی برج های خنک کننده و همچنین امور مربوط به تعمیرات نیز به صورت جدی فعالیت می کند.ما بر اساس مطالعاتی که در این زمینه داشته ایم پیشنهاد می کنیم شما نیز از این پس در واحد های صنعتی خود از برج خنک کننده فایبرگلاس به جای دیگر دستگاه ها استفاده نمایید.از مهمترین مزایای بدنه فایبرگلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جمعا 103 برج در واحدهای نیروگاه، پتروشیمی، لاستیک‌سازی و پالایشگاه با لحاظ کردن توزیع جغرافیایی در ایالات متحده، برای مطالعه انتخاب شدند. برج‌های منتخب از انواع سرویس‌دهنده به مبدل حرارتی پوسته‌ای و لوله‌ای ، جعبه‌های باز خنک کننده، میعان کننده فشاری و دیگر ابزار سرد کننده بودند.

برج‌های انتخابی برای مطالعه از نوع با جریان طبیعی، با جریان تسریع شده و با خروجی تسریع شده (دارای جریان عرضی و جریان متقابل) بودند. در شروع برنامه مطالعه قدمت کارکرد این برج‌ها 2 تا 30 سال بود. آب این برج‌ها به روش‌های مختلف تیمار شده بود و در چند مورد هم از آب تیمار نشده استفاده گردیده بود . تمام برج‌های تحت مطالعه در سال‌های 1951، 1952، 1954، 1956، 1958 و 1961 بازدید شدند.

جهت شناسایی عوامل تخریب چوب، از قطعات آسیب‌دیده در برج دایر، نمونه تهیه و توسط موسسه شیمی کاغذ و آزمایشگاه فرآورده‌های جنگلی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

طی مدت مطالعه تعدادی از برج‌های تحت مطالعه تعمیر شدند و در نتیجه ارزش آماری خود را از دست دادند ولی برای گردآوری مشاهدات تکمیلی از برنامه حذف نشدند. از تعداد کل برج‌های در دست مطالعه، 81 برج در سال 1961 بازرسی شدند که 33 واحد آنها هنوز بدون تغییر عمده کار می‌کردند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
09121620495
021-65682636

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید