مقالات

قیمت سیستم کولینگ تاور و کارایی آن

قیمت کولینگ تاور و کارایی آن

آیا می دانید سیستم کولینگ تاور نقش بسیار پررنگی بر میزان خنک سازی دارد؟ در نظر داشته باشید که سیستم کولینگ تاور نیز همانند بسیاری از سیستم‌های دیگر دارای عملکرد و کیفیت متفاوتی بوده و این موضوع بر قیمت آن نیز تأثیرگذار می‌باشد. امروز قصد داریم این‌طور توضیح دهیم که هر برج خنک کننده‌ای که در بازار توزیع شده است به عنوان یک سیستم کولینگ تاور شناخته نمی‌شود!

شناسایی وظیفه اصلی سیستم کولینگ تاور

یکی از مسایلی که در شناسایی سیستم کولینگ تاور بسیار مطرح می‌باشد کیفیت ساخت آن است، نمونه‌های مختلفی از سیستم کولینگ تاور دیده می‌شود که مهم‌ترین آن به‌صورت کولینگ تاور فایبرگلاس بوده که این نمونه خود شامل سبک‌های دیگر می‌باشد. کولینگ تاور مخروطی یک نمونه بسیار جالب در بین سبک‌های متفاوت می‌باشد و در ادامه می‌توان کولینگ تاور مکعبی، کولینگ تاور مداربسته و یا مدل‌های مدارباز را نام برد. سیستم کولینگ تاور با استفاده از ایجاد یک سطح بسیار وسیع سعی بر این دارد که تبخیر آسان‌تر شده و آب خنک بیشتر شود. در واقع این‌طور می‌توان توضیح داد که با از بین بردن میزان گرمای پنهانی خنک سازی صورت می‌پذیرد این در حالی است که درصد آب تبخیر شده بسیار کم بوده و تنها گرمای آن از بین می رود و منجر به خنک سازی می‌شود.

قیمت کولینگ تاور به همراه بررسی آن

بررسی قیمت سیستم کولینگ تاور

در خصوص قیمت‌گذاری سیستم کولینگ تاور اغلب سؤالات بسیار زیادی مطرح می‌شود در نظر داشته باشید که قیمت یک محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد و تیم‌های مشاور به صورت شبانه روزی در خدمت شما بوده و از پاسخ دهی به تمام سوالات شما خرسند هستند. نکته اصلی در خصوص پیمانه بندی سیستم کولینگ تاور برای سیستم‌های کارخانه‌ای بر اساس جریان متقاطع و ضد جریان می‌باشد. سیستم کولینگ تاور جریان متقاطع به دلیل جریان داشتن هوا به صورت افقی دیده می‌شود که آب در این سیستم‌های حرکت عمودی دارد. این موضوع در خصوص سیستم کولینگ تاور ضد جریان در یک راستا بوده به این معنی که جریان آب در این مدل دارای حرکت عمودی بوده و می‌توان جریان هوا را به صورت عمودی اما به سمت بالا در نظر گرفت.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید