مقالات

پکینگ و انواع پکینگ برج خنک کننده

پکینگ و انواع پکینگ برج خنک کننده

 

مقدمه: برج خنک کننده در بسیاری از مکان ها برای  برای خنک کردن ماشین آلات که بر اثر فعالیت دما و گرمای آنها زیاد می‌شود  به وسیلهه آن گرما نیز کاهش می یابد  پکینگ برج خنک کننده برج خنک کن نیز می باشد.

پکینگ برج خنک کننده

همانگونه که در متن گفتیم  قلب برج خنک کننده حکیم یاران است کار اصلی پکینگ برج خنک کننده  این است که  تماس بین آب و هوا را حداکثر که تبخیر بیشتر شود وآب نیز خنک ترمی شود.خنک کننده ها  به 2 مدل اسپلش و فیلمی  طراحی و ساخته شده است. جنش بیشتر ان ها از پلیمر است ولی در گذشته است از چوب اشباع شده  استفاده می شد.

انواع پکینگ برج

همانطور که در متن بالا گفتیم پکینگ برج خنک کننده در دو نوع  فیلمی  و قطره ای  است  که ما پکینگ برج خنک کننده را در متن زیر توضیح می دهیم: همانگونه که میدانید اگر سطح آب بیشتر باشد  و نازک تر باشد  تبخیر بیشتر صورت میگیرد

در این نوع  پکینگ و های پلیمری بیشتر می باشد و به همین دلیل میزان خنک شدن و تبخیر بیشتر می شود که این کار باعث عملکرد بهترین برج خنک کننده میشود. تراکم پکینگ فیلمی از ۱۲ میلیمتر تا ۳۰ میلیمتر است که به برج خنک کن و آب در گردش بستگی دارد.

نوع دوم پکینگ اسپلش است. در این نوع پارکینگ پکینگ قطره اضافه شدن سطح تماس آب و هوا افزایش می یابد. اگر آب نیز هرچه قطره هایکوچک تری داشته باشد عملکرد برج خنک کن بهتر می‌شود و میزان تبخیر افزایش می یابد.این 2 روش در کارخانجات و موتور خانه ها نیز استفاده میشود پکینگ برج خنک کننده اسپلش برای به صرفه بودن بیشتر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.پکینک برج خنک کننده قلب و پایه برج خنک کننده است.

 

 

برج های خنک کنکولینگ تاوربرج خنک کن گالوانیزهتولید برج خنک کنندهنصب و راه اندازی انواع برج خنک کنندهتجهیزات تهویه مطبوع ,  برج خنک کننده مدار باز , پکینگ برج خنک کنندهتعمیرات برج خنک کننده , برج خنک کننده فایبرگلاسبرج خنک کننده آببرج خنک کن جریان متقاطعبرج خنک کننده مکعبی , برج خنک کننده گرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید