مقالات

مراحل قیمت گذاری انواع سپتیک تانک

مراحل قیمت گذاری انواع سپتیک تانک

 

بارها سؤال در خصوص قیمت سپتیک تانک دیده می‌شود، امروز قصد داریم معیارهایی که در قیمت‌گذاری نقش اساسی دارد را نام برده و از گزینه‌های خرید سپتیک تانک سخن بگوییم. عوامل گوناگونی برای بررسی این محصول در نظر گرفته می‌شود که هر کدام با توجه به شرایط مطرح شده می‌توان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. این محصول دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد.

سپتیک تانک چیست و چه کاربردی دارد؟

این سیستم در واقع مربوط به تصفیه فاضلاب‌هایی می‌شود که در زیرزمین جریان داشته و این موضوع در کارگاه‌ها و بیمارستان‌ها و اغلب در منطقه‌های حاشیه شهری و روستایی بسیار کاربردی می‌باشد. محصول سپتیک تانک برای تصفیه فاضلاب هایی که توسط حمام‌ها و آشپزخانه تولید می‌شود استفاده می‌شود. از اجزای اصلی در این محصول مخزن سپتیک تانک و میدان‌های جذب می‌باشد. این میدان‌ها آلودگی‌های جامد را به سرعت تصفیه می‌نمایند. در واقع با استفاده از این مخزن می‌توان مواد آلی را هضم نمود و میزان مواد جامد را جداسازی نمود. حجم سپتیک تانک به عوامل مختلفی بستگی دارد و این موضوع بر روی ظرفیت سپتیک تانک نیز بسیار تأثیرگذار است.

تعیین قیمت سپتیک تانک چگونه است؟

در ابتدا بهتر است به یک نکته کلی در خصوص قیمت بندی بپردازیم. برای قیمت‌گذاری این محصول به درصد خاک که روی این محصول می‌ماند توجه می‌شود. در نظر داشته باشید سازه سپتیک تانک وابستگی کاملاً واضح به تحمل بار از سمت خاک داشته و این موضوع در سپتیک تانک پلی اتیلن و یا سپتیک تانک بتنی آماده نیز یکسان می‌باشد. در نظر داشته باشید اگر از سپتیک تانک در منطقه‌ای که دارای خاکی نرم بوده و یا از مرتب‌ترین زیرسازی بتنی در آن استفاده شده است با قیمت کمتری عرضه می‌شود. مکان‌هایی که دارای سنگ‌هایی سخت و تیز بوده و هیچ زیرسازی فراهم نمی‌باشد قیمت این محصول را افزایش می‌دهد. در خرید و فروش این محصول فاکتورهایی که نیازمند تعداد ورودی و خروجی سپتیک تانک است به شما اعلام خواهد شد.

برج خنک کننده , برج خنک کننده گالوانیزهتهویه مطبوع ساختمانبرج خنک کننده مدار بستهپکینگ برج خنک کنندهتعمیرات و بهینه سازی برج خنک کنندهبرج خنک کننده آب ,  برج خنک کننده جریان متقاطع , برج خنک کننده گرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید