مقالات

عملکرد چرخ دسیکنت در تهویه مطبوع

عملکرد چرخ دسیکنت در تهویه مطبوع

 

آیا می دانید تهویه مطبوع دسیکنت دقیقاً چیست و چطور کار می‌کند؟ در واقع تهویه مطبوع دسیکنت به نوعی خشک کن می‌باشد و برای رطوبت هوا به کار برده می‌شود. این محصول در سبک برای منزل و یا برای سیستم‌های صنعتی و تجاری به کار می‌روند. قصد داریم در خصوص چرخ‌های سیستم تهویه مطبوع دسیکنت سخن گفته و از مزیت‌های آن نام ببریم.

مزایای سیستم تهویه مطبوع دسیکنت

با استفاده از چرخ تهویه مطبوع دسیکنت می‌توان میزان انرژی گرمایی تلف شده را به حداقل رسانید و هم‌چنین امکان جایگزین برق توسط انرژی خورشیدی نیز فراهم می‌شود. میزان انتشار انواع مختلفی از گازهای گلخانه‌ای را به حداقل می‌رساند. تنظیم کنترل را ساده‌تر نموده و انسان از این محصول دارای رضایت بیشتری است. دقت نمایید در مناطق شمالی کشور که دارای میزان رطوبت بیشتری است پدیده کپک بسیار دیده می‌شود دراین‌بین استفاده از تهویه مطبوع دسیکنت می‌توانید این مشکل را حل نماید. تجهیزات تهویه مطبوع را در بارگذاری یازی نموده و از سایز آن می‌کاهد. تهویه مطبوع دسیکنت این امکان را فراهم می‌سازد گه میزان هوای تازه بیشتری وارد ساختمان شده و این موضوع از بروز بیماری‌ها و ویروس‌های مختلفی می‌کاهد. درنهایت می‌توان این‌طور بررسی نمود که میزان سروصدایی که تجهیزات تهویه مطبوع ایجاد می‌نماید بسیار کمتر خواهد شد.

عملکرد چرخ تهویه مطبوع دسیکنت

در نظر داشته باشید که وجود چرخ‌ها برای حذف نموده درصد بالایی از رطوبت می‌باشد نحوه عملکرد تهویه مطبوع دسیکنت به این صورت است که میزان هوایی که در فرآیند وجود دارد از طریق کانال وارد چرخ دسیکنت نموده و البته این حرکت از سمت چپ شروع می‌شود در داخل کانال مواد دسیکنت دیده می‌شود که به‌صورت کاملاً حرفه‌ای کاور شده‌اند. این روال ادامه‌دار بوده تا به این منظور دیگر هوای داخل کانال به‌صورت گام به گام رو به خشکی خواهند نمود. درنهایت هوایی بدون رطوبت خواهیم داشت که به هوای مطبوع معروف است و وارد ساختمان می‌شود. خاطر نشان می‌سازیم وجود چرخ‌ها باعث درزگیری برای جلوگیری از نشت هوا می‌شوند. این محصول دارای ارزش تجاری بسیار بالایی بوده یکی از محصولات بسیار استاندارد به شمار می‌آید. انواع تهویه مطبوع دسیکنت در بازارهای داخلی و خارجی دیده شده که هر کدام دارای عملکردی مشخص هستند.

برجهای خنک کنخرید برج خنک کنندهشرکتهای تهویه مطبوع ,  برج خنک کننده مدار بستهپکینگتعمیرات و بهینه سازی برج خنک کنندهبرج خنک کننده آببرج خنک کننده جریان متقاطع

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید